ضوابط ثبت نام و ارسال مقاله

1. خلاصه مقالات و یا مقالات کاملی مورد بررسی و پذیرش قرار می‌گیرند که در قالب الگوی مشخص شده تهیه و ارائه شوند. برای رؤیت الگوها کلیک شود.
2. ارسال خلاصه مقاله و یا مقاله کامل صرفاً از طریق سامانه کنگره و پس از ثبت نام در سامانه امکانپذیر می‌باشد. خلاصه مقالات و یا مقالاتی که از طریق پست و یا ایمیل ارسال شوند مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.
3. اسامی نویسندگانی که خلاصه مقاله (مقالات) با نام آنها در سامانه کنگره بارگذاری شده قابل تغییر نمی‌باشند.
4. در مقالات دریافتی از صاحبان، و مشغولین در صنعت مرتبط، ذکر وابستگی شغلی (مؤسسه، سازمان، شرکت، . . . ) نویسنده (نویسندگان) الزامیست.
5. در صورتی که یک نویسنده بیش از یک مقاله پذیرفته شده داشته باشد، پس از ثبت نام خود بهمراه ثبت مقاله اوّل (ثبت نام اصلی با توجه به ضوابط مربوط به ثبت نام کلیک شود)، باید برای ثبت هر یک از مقالات دیگر 500,000 ریال بپردازد.
6. به ازاء هر مقاله پذیرفته شده حداقل یکی از نویسندگان مقاله باید مقاله را با پرداخت حق ثبت نام (اصلی و یا اضافی) ثبت نماید. برای رؤیت حق ثبت نام کلیک شود.
7. به ازاء هر مقاله کاملی که برای طی مراحل داوری نهائی در سامانه بارگذاری میشود باید مبلغ 500,000 ریـال "هـزینه پردازش" از طریق سیستم پـرداخت الکترونیکی سامانـه پـرداخت شود. این مبلغ در مـورد مقاله‌هائی که برای ارائه پذیرفته می‌شوند(ارائه شفاهی و یا پوستری)، از مبلغ ثبت نام کسر خواهد شد. در مورد مقالات مردودی این مبلغ مسترد نخواهد شد.
8. برای بارگذاری مقالات کامل اصلاح شده، مقاله باید قبلاً با پرداخت حق ثبت مربوطه (اصلی بهمراه نویسنده و یا اضافی)، ثبت شده باشد. در غیر این صورت، مقاله از برنامه ارائه حذف خواهد شد.
9. برای حضور در جلسات و بخش‌های مختلف کنگره و ارائه مقاله، هر فرد نویسنده باید به صورت اصلی ثبت نام نموده باشد.
10. ارائه مقاله‌های پذیرفته شده ثبت شده (برای ارائه شفاهی و یا پوستری) باید توسط یکی از نویسندگان مقاله صورت گیرد.
11. به مقاله‌های ثبت شده که ارائه نشوند گواهی ارائه داده نخواهد شد. به این‌گونه مقاله‌ها صرفاً گواهی پذیرش و ثبت شدن داده می‌شود.

 1. هزینه ها به تومان می باشند.
 2. پرداخت ثبت نام در برگیرنده مجوز حضور در جلسات عمومی و تخصصی کنگره، ارائه مقاله مربوط به خود (در صورت داشتن مقاله)، پذیرائی بین جلسات، ناهار و بسته کنگره می‌باشد. به همراهان بسته کنگره تعلق نمی‌گیرد.
 3. هزینه ثبت نام کارگاه ها و تورهای تخصصی و گردشگری متعاقباً اعلام خواهند شد.
 4. ثبت‌نام‌های تا تاریخ 1397/09/15 به عنوان زود هنگام تلقی می‌شوند.
 5. ثبت‌نام‌های از روز 1397/09/16 به‌بعد عادی تلقی می‌شوند.
 6. برای بهره‌مندی از امتیازات ثبت نام دانشجوئی، فرد باید تصویر کارت دانشجوئی و یا گواهی اشتغال به تحصیل معتبر را در سامانه بارگذاری نموده و اصل مدرک را در زمان برگزاری کنگره به همراه داشته باشد.
 7. اعضای محترم انجمن کشت های بدون خاک ایران شامل 50000 تومان تخفیف می شوند.

راهنمای ثبت نام در سامانه کنگره
 • پس از مطالعه اطلاعات کنگره، ضوابط ارسال خلاصه مقاله و مقاله کامل، و محورهای کنگره، در صفحه نخست سامانه، با کلیک بر دکمه سبز رنگ "ثبت نام در سامانه" عملیات ثبت نام را آغاز نمائید.
 • از طرف سامانه یک ایمیل به آدرسی که در بخش قبل ارائه کرده اید ارسال می‌شود. در متن این ایمیل لینکی مشخص شده که با کلیک بر آن به صفحه کاربری خود وارد می‌شوید.
 • با وارد نمودن اطلاعات الزامی و (در صورت تمایل) اطلاعات اختیاری، ثبت نام شما کامل می‌شود.

راهنمای بارگذاری خلاصه مقالات
 • برای بارگذاری خلاصه مقاله (مقالات)، باید قبلاً در سامانه ثبت نام نموده باشید (به راهنمای ثبت نام در سامانه رجوع نمائید).
 • برای بارگذاری خلاصه مقاله، ابتدا به صفحه کاربری وارد شوید. به این منظور، در صفحه نخست سامانه بر دکمه آبی رنگ "ورود به صفحه کاربری" کلیک نمائید. با این کار به صفحه سازماندهی کنگره (Conf Organizer) وارد می‌شوید که با کلیک بر دکمه "ورود" که در گوشه بالای سمت راست صفحه قراردارد دریچه مربوطه باز و با وارد کردن نام کاربری و رمز عبوری انتخابی خود در آن، به صفحه شخصی خود وارد می‌شوید.
 • برای بارگذاری خلاصه مقاله بر روی دکمه سبز رنگ "ارسال خلاصه مقاله" در وسط صفحه کلیک نمائید. صفحه جدیدی باز می‌شود.
 • در صفحه جدید، اطلاعات خلاصه مقاله های قبلی (در صورت وجود) را ملاحظه می‌نمائید. در قسمت پائین سمت چپ دکمه سبز رنگ "ارسال خلاصه" مشاهده می‌شود. با کلیک بر آن، دریچه های چندی برای ارائه اطلاعات خلاصه مقاله باز میشوند.